ProfisNet

Skuteczne rozwiązania.....

Get Adobe Flash player

Telewizja przemysłowa


Systemy monitoringu CCTV stały się dzisiaj nieodzownym elementem każdego nowoczesnego budynku, kamery są naszymi oczami, kiedy zajmuje nas natłok spraw, dają możliwość kontroli, poczucia większego bezpieczeństwa, a czasem nawet mogą uratować mienie i życie. Kamery montuje się w obiektach zarówno publicznych, jak i prywatnych, gwarantując tym samym poczucie bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. 

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy wysokiej klasy systemy monitoringu CCTV oraz monitoringu opartego o technologię IP ( monitoring IP), coraz częściej wypierającego kamery analogowe. Systemy takie są jeszcze droższe od analogowych ale dają niewspółmiernie lepszą jakość obrazu do rozdzielczośći 3 Mpx 

Nasze systemy telewizyjne budujemy w oparciu najlepsze komponenty, które dają nieograniczone mozliwości. Systemy pełnią służbę przez całą dobę tak, aby użytkownik miał poczucie komfortu niezależnie od pory dnia czy nocy. Znakomicie sprawdzają się w monitorowaniu wszystkich obiektów, w których bezpieczeństwo jest priorytetem. Oferowane przez nas systemy budujemy w oparciu o własne projekty, jak i te powierzone. Serdecznie zapraszamy! Projekty i instalacje wykonujemy w oparciu o sprzęt renomowanych i uznanych firm, które posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, atesty i homologacje.